Nie masz zainstalowanej odpowiedniej wersji Flash Playera.
Aby w pełni korzystać z Kolter.tv zainstaluj Flash Playera w wersji 9 lub wyższej.
Możesz go ściągnąć stąd
Aktualnie grane
PlayLista (0)

Rewolwer KESERU Magnum Defender K-45

KESERU Magnum Defender K-45 to rewolwer hukowy 6-strzałowy.

KESERU Magnum Defender K-45 to rewolwer hukowy 6-strzałowy wkłady 6 mm short, wyprodukowany przez firmę Umarex. Oprócz podstawowej funkcji straszaka możliwość wystrzeliwania śrutu ołowianego w kal. 4,5mm z prędkością do 160m/s . Jest to możliwe pod wpływem ciśnienia wytworzonego przez wkład hukowy 6 mm short.Wkład nie zawiera materiału miotającego, dzięki czemu urządzenie zgodnie z „Ustawą o broni i amunicji z dnia 21.05.1999 r. wraz z Ustawą o zmianie ustawy z dnia 14.02.2003” nie spełnia definicji broni palnej. Energia kinetyczna wystrzelonego śrutu nie przekracza 17 Jouli, więc urządzenie nie spełnia definicji broni pneumatycznej i nie trzeba go rejestrować.

Wyłączny importer w Polsce urządzeń – Firma KOLTER – dysponuje badaniami i opiniami, które potwierdzają, że Magnum Defender K-45 nie spełnia definicji broni palnej ani broni pneumatycznej. Można go kupić i posiadać bez zezwolenia.

Urządzenie przystosowane jest tylko i wyłącznie do wkładów hukowych 6 mm short firmy Umarex. Nie pasuje do niego żadna amunicja hukowa, gazowa ani ostra.

Używanie tego rewolweru daje realistyczny efekt, ponieważ przy wystrzale słychać huk, a ciśnienie wystrzeliwuje śrut z prędkością do 160m/s. Można oddać 6 strzałów jeden po drugim (tryb: DA) lub napiąć kurek przed oddaniem strzału, aby skrócić drogę spustu i poprawić celność (tryb: SA).

Adres:
Umieść na stronie:
Ocena:
1 2 3 4 5

Tagi